Przejdź do treści

SZKOLENIA - PHU Kris

Płochocińska 105 A
03-044 Warszawa

Tereszyn 11B
21-030 Tereszyn (woj. Lubelskie)

Menu
Banner Phu Kris

Zapisz się na szkolenie!

Zapraszamy na szkolenia z projektowania i instalowania systemów nawadniających. Szkolenia pozwolą Państwu na zdobycie lub poszerzenie wiedzy na temat systemów nawadniania, produktów budujących system oraz na zapoznanie się z aktualnymi trendami i nowościami na rynku.

Nasza firma organizuje szkolenia z zakresu instalowania i projektowania instalacji nawadniających na różnym poziomie zaawansowania. Tematykę spotkania dobieramy indywidualnie do danej grupy słuchaczy. Szkolenia prowadzone są przez przedstawicieli największych producentów systemów nawadniających na świecie a ich ukończenie poświadczone jest wydaniem imiennego certyfikatu.

Na szkolenia zapraszamy do obu naszych placówek sprzedażowych (Warszawa, Lublin) dokładne informacje o terminach i miejscach organizowanych kursów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Szkolenie stanowi początek współpracy z naszą firmą. Warunki handlowe są omawiane indywidualnie z każdą potencjalnie zainteresowaną firmą.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 605 293 104 lub o przesłanie zapytania zawierającego dane teleadresowe drogą elektroniczną na adres: biuro@phu-kris.com

Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy do Państwa zaproszenie oraz wszystkie szczegóły spotkania. Serdecznie zapraszamy!

Organizujemy również szkolenia indywidualne w dogodnym dla Państwa terminie - zainteresowanych prosimy o kontakt - 605 293 104

Terminy najbliższych spotkań szkoleniowych:

  • 26.11.2019 - szkolenie Rain Bird grupa podstawowa (Warszawa ul. Płochocińska 105a)
  • styczeń 2020 - planowane szkolenie -tematyka i poziom zaawansowania uzależniony od zebranej grupy uczestników (Warszawa ul. Płochocińska 105a)
  • 4.02.2020 - szkolenie Rain Bird grupa podstawowa (Lublin ul. Tereszyn 11b)
  • 5.02.2020 - szkolenie Rain Bird grupa zaawansowana (Lublin ul. Tereszyn 11b)
  • 25.02.2020 - szkolenie Rain Bird (Warszawa ul. Płochocińska 105a)
  • 25.03.2020 - szkolenie Hunter grupa zaawansowana (Lublin ul. Tereszyn 11b)
certyfikaty phu kris//phu-kris.com/wp-content/uploads/2019/11/article_7.jpg

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

Zamów projekt systemu nawadniania

Wykonujemy kompleksowe projekty systemów nawadniających. Zamawiając u nas projekt otrzymają Państwo bonus na zakup systemu nawadniania. Limit wielkości plików jakie można załączyć przez formularz to 15MB - załącznik 1 oraz 9MB - załącznik 2.

    Nie wybrano...

    Nie wybrano...