Przejdź do treści

Szkolenia dla instalatorów - PHU Kris

Płochocińska 105 A
03-044 Warszawa

Tereszyn 11B
21-030 Tereszyn (woj. Lubelskie)

Menu
Systemy nawadniające Phu Kris

Szkolenia dla instalatorów

Zapraszamy na szkolenia z projektowania i instalowania systemów nawadniających! Szkolenia pozwolą Państwu na zdobycie lub poszerzenie wiedzy na temat systemów nawadniania, produktów budujących system oraz na zapoznanie się z aktualnymi trendami i nowościami na rynku.

certyfikaty phu kris

Nasza firma organizuje szkolenia z zakresu instalowania i projektowania instalacji nawadniających na różnym poziomie zaawansowania. Tematykę spotkania dobieramy indywidualnie do danej grupy słuchaczy. Szkolenia prowadzone są przez przedstawicieli największych producentów systemów nawadniających na świecie a ich ukończenie poświadczone jest wydaniem imiennego certyfikatu.

Na szkolenia zapraszamy do obu naszych placówek sprzedażowych (Warszawa, Lublin) dokładne informacje o terminach i miejscach organizowanych kursów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Szkolenie stanowi początek współpracy z naszą firmą. Warunki handlowe są omawiane indywidualnie z każdą potencjalnie zainteresowaną firmą.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 605 293 104 lub o przesłanie zapytania zawierającego dane teleadresowe drogą elektroniczną na adres biuro@phu-kris.com. Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy do Państwa zaproszenie oraz wszystkie szczegóły spotkania. Serdecznie zapraszamy!

//phu-kris.com/wp-content/uploads/2019/03/szkolenia-phu-kris-1.jpg
//phu-kris.com/wp-content/uploads/2019/03/szkolenia-phu-kris-2.jpg
//phu-kris.com/wp-content/uploads/2019/03/szkolenia-phu-kris-3.jpg
//phu-kris.com/wp-content/uploads/2019/03/szkolenia-phu-kris-4.jpg

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

Zamów projekt systemu nawadniania

Wykonujemy kompleksowe projekty systemów nawadniających. Zamawiając u nas projekt otrzymają Państwo bonus na zakup systemu nawadniania. Limit wielkości plików jakie można załączyć przez formularz to 15MB - załącznik 1 oraz 9MB - załącznik 2.

    Nie wybrano...

    Nie wybrano...